20.7 Bielsko-Biała

GP8

Lp Imię Nazwisko Ksywa Numer Płeć Klasa Czas netto 1 Kary 1 Czas Brutto 1 Czas netto 2 Kary 2 Czas Brutto 2 Lepszy Gap Do Lidera
1 Norbert Targosz Soczek 62 Mężczyzna PRETENDENT 00:29,52 0 00:29,52 00:29,09 0 00:29,09 00:29,09
2 Łukasz Malarz Malarz 99 Mężczyzna PRO 00:29,37 2 00:31,37 00:29,34 0 00:29,34 00:29,34 00:00,25 00:00,25
3 Aleksei Pavlov Alived 7 Mężczyzna PRO 00:30,02 0 00:30,02 00:29,44 0 00:29,44 00:29,44 00:00,10 00:00,35
4 Marta Maczan-Malarz Tuśka 68 Kobieta PRO 00:29,45 0 00:29,45 00:29,95 0 00:29,95 00:29,45 00:00,01 00:00,36
5 Ondrej Kroupa Krupičc 14 Mężczyzna PRO 00:28,51 1 00:29,51 DNF 0 DNF 00:29,51 00:00,06 00:00,42
6 Filip Białkowski Ruras 94 Mężczyzna PRO 00:30,39 3 00:33,39 00:30,38 0 00:30,38 00:30,38 00:00,87 00:01,29
7 Piotr Szkut PYXIS 75 Mężczyzna PRETENDENT 00:31,44 2 00:33,44 00:30,55 0 00:30,55 00:30,55 00:00,17 00:01,46
8 Przemek Sidorowicz Jemo 43 Mężczyzna PRO DNF 0 DNF 00:30,56 0 00:30,56 00:30,56 00:00,01 00:01,47
9 Łukasz Skinder qqnia 139 Mężczyzna PRETENDENT 00:31,07 3 00:34,07 00:31,21 0 00:31,21 00:31,21 00:00,65 00:02,12
10 Jiřri Dvorak Jirka 59 Mężczyzna PRETENDENT 00:31,83 0 00:31,83 00:31,25 0 00:31,25 00:31,25 00:00,04 00:02,16
11 Bartosz Szymczak Biały 118 Mężczyzna PRO 00:32,85 0 00:32,85 00:31,51 0 00:31,51 00:31,51 00:00,26 00:02,42
12 Piotr Raczkowski łysy 789 Mężczyzna PRETENDENT 00:31,67 0 00:31,67 00:31,53 3 00:34,53 00:31,67 00:00,16 00:02,58
13 Tomasz Zmysłowski VenoMek 310 Mężczyzna PRO 00:31,39 1 00:32,39 00:31,80 0 00:31,80 00:31,80 00:00,13 00:02,71
14 Jędrzej Błaszczyk Dżejdżej 1 Mężczyzna PRETENDENT 00:33,08 0 00:33,08 00:32,21 0 00:32,21 00:32,21 00:00,41 00:03,12
15 Jakub Kaźmierczak Kazik 71 Mężczyzna PRO 00:31,27 1 00:32,27 00:31,38 1 00:32,38 00:32,27 00:00,06 00:03,18
16 Piotr Ślęzak Ravender 86 Mężczyzna PRO 00:28,79 4 00:32,79 DNF 0 DNF 00:32,79 00:00,52 00:03,70
17 Ivan Skyshliak   61 Mężczyzna PRETENDENT 00:33,21 2 00:35,21 00:33,00 0 00:33,00 00:33,00 00:00,21 00:03,91
18 Dariusz Łukasik Darek 58 Mężczyzna PRETENDENT 00:34,97 0 00:34,97 00:34,14 0 00:34,14 00:34,14 00:01,14 00:05,05
19 Szymon Długajczyk   21 Mężczyzna AMATOR 00:31,95 3 00:34,95 00:32,22 2 00:34,22 00:34,22 00:00,08 00:05,13
20 Zbigniew Tarnawski Zbychu 143 Mężczyzna PRO 00:33,71 2 00:35,71 00:33,63 1 00:34,63 00:34,63 00:00,41 00:05,54
21 Kamil Malik Kamil 4 Mężczyzna AMATOR 00:35,96 0 00:35,96 00:35,35 0 00:35,35 00:35,35 00:00,72 00:06,26
22 Tomasz Ogórek Romantyk 17 Mężczyzna PRETENDENT 00:36,15 0 00:36,15 00:35,60 0 00:35,60 00:35,60 00:00,25 00:06,51
23 Anna Kłos Ania 74 Kobieta AMATOR 00:39,37 0 00:39,37 00:38,22 0 00:38,22 00:38,22 00:02,62 00:09,13
24 Robert Stoczyński Stoper 11 Mężczyzna AMATOR 00:40,31 0 00:40,31 00:39,42 0 00:39,42 00:39,42 00:01,20 00:10,33
25 Asia Konior Aisha 50 Kobieta AMATOR 00:43,05 0 00:43,05 00:43,45 0 00:43,45 00:43,05 00:03,63 00:13,96

Amator

Ω₁ 125,00% Ω₂ 117,00% Ω₃ 110,00% Ω₄ 106,00% O₁ 113,00% #1            
                                 
Lp Imię Nazwisko Ksywa Numer Płeć Klasa Czas netto 1 Kary 1 Czas Brutto 1 Czas netto 2 Kary 2 Czas Brutto 2 Lepszy % #1 Gap Do Lidera
1 Szymon Długajczyk   21 Mężczyzna AMATOR 01:26,68 4 01:30,68 01:24,34 1 01:25,34 01:25,34 119,27%
2 Kamil Malik Kamil 4 Mężczyzna AMATOR 01:35,24 3 01:38,24 01:30,54 0 01:30,54 01:30,54 126,54% 00:05,20 00:18,99
3 Adam Kozłowski   63 Mężczyzna AMATOR 01:34,92 0 01:34,92 01:31,31 0 01:31,31 01:31,31 127,62% 00:00,77 00:19,76
4 Anna Kłos Ania 74 Kobieta AMATOR 01:47,52 3 01:50,52 01:45,63 0 01:45,63 01:45,63 147,63% 00:14,32 00:34,08
5 Robert Stoczyński Stoper 11 Mężczyzna AMATOR 01:49,94 6 01:55,94 01:46,45 3 01:49,45 01:49,45 152,97% 00:03,82 00:37,90
6 Asia Konior Aisha 50 Kobieta AMATOR 02:09,79 3 02:12,79 02:09,26 3 02:12,26 02:12,26 184,85% 00:22,81 01:00,71

Pretendent

Ω₁ 125,00% Ω₂ 117,00% Ω₃ 110,00% Ω₄ 106,00% O₁ 113,00% #1            
                                 
Lp Imię Nazwisko Ksywa Numer Płeć Klasa Czas netto 1 Kary 1 Czas Brutto 1 Czas netto 2 Kary 2 Czas Brutto 2 Lepszy % #1 Gap Do Lidera
1 Norbert Targosz Soczek 62 Mężczyzna PRETENDENT 01:18,56 0 01:18,56 01:17,86 0 01:17,86 01:17,86 108,82%
2 Jiřri Dvorak Jirka 59 Mężczyzna PRETENDENT 01:20,82 0 01:20,82 01:18,77 0 01:18,77 01:18,77 110,09% 00:00,91 00:07,22
3 Piotr Szkut PYXIS 75 Mężczyzna PRETENDENT 01:20,80 3 01:23,80 01:20,22 0 01:20,22 01:20,22 112,12% 00:01,45 00:08,67
4 Łukasz Skinder qqnia 139 Mężczyzna PRETENDENT 01:22,35 0 01:22,35 01:20,92 0 01:20,92 01:20,92 113,10% 00:00,70 00:09,37
5 Piotr Raczkowski łysy 789 Mężczyzna PRETENDENT 01:40,12 3 01:43,12 01:20,43 3 01:23,43 01:23,43 116,60% 00:02,51 00:11,88
6 Ivan Skyshliak   61 Mężczyzna PRETENDENT 01:27,11 0 01:27,11 01:25,30 0 01:25,30 01:25,30 119,22% 00:01,87 00:13,75
7 Dariusz Łukasik Darek 58 Mężczyzna PRETENDENT 01:27,95 0 01:27,95 01:26,51 0 01:26,51 01:26,51 120,91% 00:01,21 00:14,96
8 Jędrzej Błaszczyk Dżejdżej 1 Mężczyzna PRETENDENT 01:29,68 1 01:30,68 01:29,65 0 01:29,65 01:29,65 125,30% 00:03,14 00:18,10
9 Tomasz Ogórek Romantyk 17 Mężczyzna PRETENDENT DNF 0 DNF 01:39,14 0 01:39,14 01:39,14 138,56% 00:09,49 00:27,59

Pro

Ω₁ 125,00% Ω₂ 117,00% Ω₃ 110,00% Ω₄ 106,00% O₁ 113,00% #1 01:22,28          
                                 
Lp Imię Nazwisko Ksywa Numer Płeć Klasa Czas netto 1 Kary 1 Czas Brutto 1 Czas netto 2 Kary 2 Czas Brutto 2 Lepszy % #1 Gap Do Lidera
1 Ondrej Kroupa Krupičc 14 Mężczyzna PRO 01:14,29 0 01:14,29 01:11,55 0 01:11,55 01:11,55 100,00%
2 Łukasz Malarz Malarz 99 Mężczyzna PRO 01:13,44 0 01:13,44 01:12,27 0 01:12,27 01:12,27 101,01% 00:00,72 00:00,72
3 Aleksei Pavlov Alived 7 Mężczyzna PRO 01:14,16 0 01:14,16 01:12,55 4 01:16,55 01:14,16 103,65% 00:01,89 00:02,61
4 Piotr Ślęzak Ravender 86 Mężczyzna PRO DSQ 0 DSQ 01:16,60 0 01:16,60 01:16,60 107,06% 00:02,44 00:05,05
5 Marta Maczan-Malarz Tuśka 68 Kobieta PRO DSQ 0 DSQ 01:17,89 0 01:17,89 01:17,89 108,86% 00:01,29 00:06,34
6 Filip Białkowski Ruras 94 Mężczyzna PRO 01:18,70 3 01:21,70 01:18,43 0 01:18,43 01:18,43 109,62% 00:00,54 00:06,88
7 Przemek Sidorowicz Jemo 43 Mężczyzna PRO 01:20,91 3 01:23,91 01:19,60 0 01:19,60 01:19,60 111,25% 00:01,17 00:08,05
8 Jakub Kaźmierczak Kazik 71 Mężczyzna PRO 01:28,86 0 01:28,86 01:17,24 4 01:21,24 01:21,24 113,54% 00:01,64 00:09,69
9 Tomasz Zmysłowski VenoMek 310 Mężczyzna PRO 01:20,53 1 01:21,53 01:22,16 0 01:22,16 01:21,53 113,95% 00:00,29 00:09,98
10 Bartosz Szymczak Biały 118 Mężczyzna PRO 01:24,22 1 01:25,22 01:17,93 6 01:23,93 01:23,93 117,30% 00:02,40 00:12,38
11 Zbigniew Tarnawski Zbychu 143 Mężczyzna PRO 01:26,33 0 01:26,33 01:26,00 0 01:26,00 01:26,00 120,20% 00:02,07 00:14,45

Generalna

Ω₁ 125,00% Ω₂ 117,00% Ω₃ 110,00% Ω₄ 106,00% O₁ 113,00%                
                                   
Lp Imię Nazwisko Ksywa Numer Płeć Klasa Czas netto 1 Kary 1 Czas Brutto 1 Czas netto 2 Kary 2 Czas Brutto 2 Lepszy % Lidera Gap Do Lidera Punkty
1 Ondrej Kroupa Krupičc 14 Mężczyzna PRO 01:14,29 0 01:14,29 01:11,55 0 01:11,55 01:11,55 100,00% 20
2 Łukasz Malarz Malarz 99 Mężczyzna PRO 01:13,44 0 01:13,44 01:12,27 0 01:12,27 01:12,27 101,01% 00:00,72 00:00,72 17
3 Aleksei Pavlov Alived 7 Mężczyzna PRO 01:14,16 0 01:14,16 01:12,55 4 01:16,55 01:14,16 103,65% 00:01,89 00:02,61 15
4 Piotr Ślęzak Ravender 86 Mężczyzna PRO DSQ 0 DSQ 01:16,60 0 01:16,60 01:16,60 107,06% 00:02,44 00:05,05 13
5 Norbert Targosz Soczek 62 Mężczyzna PRETENDENT 01:18,56 0 01:18,56 01:17,86 0 01:17,86 01:17,86 108,82% 00:01,26 00:06,31 11
6 Marta Maczan-Malarz Tuśka 68 Kobieta PRO DSQ 0 DSQ 01:17,89 0 01:17,89 01:17,89 108,86% 00:00,03 00:06,34 10
7 Filip Białkowski Ruras 94 Mężczyzna PRO 01:18,70 3 01:21,70 01:18,43 0 01:18,43 01:18,43 109,62% 00:00,54 00:06,88 9
8 Jiřri Dvorak Jirka 59 Mężczyzna PRETENDENT 01:20,82 0 01:20,82 01:18,77 0 01:18,77 01:18,77 110,09% 00:00,34 00:07,22 8
9 Przemek Sidorowicz Jemo 43 Mężczyzna PRO 01:20,91 3 01:23,91 01:19,60 0 01:19,60 01:19,60 111,25% 00:00,83 00:08,05 7
10 Piotr Szkut PYXIS 75 Mężczyzna PRETENDENT 01:20,80 3 01:23,80 01:20,22 0 01:20,22 01:20,22 112,12% 00:00,62 00:08,67 6
11 Łukasz Skinder qqnia 139 Mężczyzna PRETENDENT 01:22,35 0 01:22,35 01:20,92 0 01:20,92 01:20,92 113,10% 00:00,70 00:09,37 5
12 Jakub Kaźmierczak Kazik 71 Mężczyzna PRO 01:28,86 0 01:28,86 01:17,24 4 01:21,24 01:21,24 113,54% 00:00,32 00:09,69 4
13 Tomasz Zmysłowski VenoMek 310 Mężczyzna PRO 01:20,53 1 01:21,53 01:22,16 0 01:22,16 01:21,53 113,95% 00:00,29 00:09,98 3
14 Piotr Raczkowski łysy 789 Mężczyzna PRETENDENT 01:40,12 3 01:43,12 01:20,43 3 01:23,43 01:23,43 116,60% 00:01,90 00:11,88 2
15 Bartosz Szymczak Biały 118 Mężczyzna PRO 01:24,22 1 01:25,22 01:17,93 6 01:23,93 01:23,93 117,30% 00:00,50 00:12,38 1
16 Ivan Skyshliak   61 Mężczyzna PRETENDENT 01:27,11 0 01:27,11 01:25,30 0 01:25,30 01:25,30 119,22% 00:01,37 00:13,75  
17 Szymon Długajczyk   21 Mężczyzna AMATOR 01:26,68 4 01:30,68 01:24,34 1 01:25,34 01:25,34 119,27% 00:00,04 00:13,79  
18 Zbigniew Tarnawski Zbychu 143 Mężczyzna PRO 01:26,33 0 01:26,33 01:26,00 0 01:26,00 01:26,00 120,20% 00:00,66 00:14,45  
19 Dariusz Łukasik Darek 58 Mężczyzna PRETENDENT 01:27,95 0 01:27,95 01:26,51 0 01:26,51 01:26,51 120,91% 00:00,51 00:14,96  
20 Jędrzej Błaszczyk Dżejdżej 1 Mężczyzna PRETENDENT 01:29,68 1 01:30,68 01:29,65 0 01:29,65 01:29,65 125,30% 00:03,14 00:18,10  
21 Kamil Malik Kamil 4 Mężczyzna AMATOR 01:35,24 3 01:38,24 01:30,54 0 01:30,54 01:30,54 126,54% 00:00,89 00:18,99  
22 Adam Kozłowski   63 Mężczyzna AMATOR 01:34,92 0 01:34,92 01:31,31 0 01:31,31 01:31,31 127,62% 00:00,77 00:19,76  
23 Tomasz Ogórek Romantyk 17 Mężczyzna PRETENDENT DNF 0 DNF 01:39,14 0 01:39,14 01:39,14 138,56% 00:07,83 00:27,59  
24 Anna Kłos Ania 74 Kobieta AMATOR 01:47,52 3 01:50,52 01:45,63 0 01:45,63 01:45,63 147,63% 00:06,49 00:34,08  
25 Robert Stoczyński Stoper 11 Mężczyzna AMATOR 01:49,94 6 01:55,94 01:46,45 3 01:49,45 01:49,45 152,97% 00:03,82 00:37,90  
26 Asia Konior Aisha 50 Kobieta AMATOR 02:09,79 3 02:12,79 02:09,26 3 02:12,26 02:12,26 184,85% 00:22,81 01:00,71