20.5 Szczecin

GP8

  A B C D E F G H I J K L M N O P
1
Pozycja Imię Nazwisko Ksywa Numer Płeć Kategoria Czas 1 Kara 1 Łączny czas Czas 2 Kara 2
Łączny Czas 2
Lepszy GAP Do Lidera
2
1 Krzysztof Dzikowski Dziki 29 MALE PRO 00:29,487 0 00:29,487 00:29,120 0 00:29,120 00:29,120 00:00,000 00:00,000
3
2 Krzysztof Borys Mały Kris 39 MALE PRO 00:30,288 0 00:30,288 00:29,416 0 00:29,416 00:29,416 00:00,296 00:00,296
4
3 Ondrej Kroupa Krupic 14 MALE PRO 00:29,969 0 00:29,969 00:29,606 0 00:29,606 00:29,606 00:00,190 00:00,486
5
4 Aleksei Pavlov Alived 7 MALE PRO 00:29,832 1 00:30,832 00:29,622 0 00:29,622 00:29,622 00:00,016 00:00,502
6
5 Adrian Wojtasik Blondi 26 MALE AMATEUR 00:30,862 0 00:30,862 00:30,318 0 00:30,318 00:30,318 00:00,696 00:01,198
7
6 Piotr Kołodziejski Kyo 93 MALE PRO 00:29,051 2 00:31,051 00:29,345 1 00:30,345 00:30,345 00:00,027 00:01,225
8
7 Jan Zapach Krejza 82 MALE PRO 00:30,412 0 00:30,412 00:30,676 0 00:30,676 00:30,412 00:00,067 00:01,292
9
8 Adrian Siwiec Pierre 37 MALE AMATEUR 00:30,893 0 00:30,893 00:30,545 1 00:31,545 00:30,893 00:00,481 00:01,773
10
9 Dariusz Łuksza Lock 34 MALE PRO 00:31,073 0 00:31,073 00:30,993 1 00:31,993 00:31,073 00:00,180 00:01,953
11
10 Łukasz Malarz Malarz 99 MALE PRO 00:32,260 0 00:32,260 00:31,913 0 00:31,913 00:31,913 00:00,840 00:02,793
12
11 Marta Maczan-Malarz Tuśka 68 FEMALE AMATEUR 00:32,028 0 00:32,028 00:32,287 1 00:33,287 00:32,028 00:00,115 00:02,908
13
12 Piotr Ślęzak Ravender 86 MALE AMATEUR 00:32,439 0 00:32,439 00:32,188 0 00:32,188 00:32,188 00:00,160 00:03,068
14
13 Filip Szymański - 62 MALE AMATEUR 00:34,371 4 00:38,371 00:32,446 0 00:32,446 00:32,446 00:00,258 00:03,326
15
14 Jakub Stawski Stawa 13 MALE PRO 00:33,321 0 00:33,321 00:33,087 0 00:33,087 00:33,087 00:00,641 00:03,967
16
15 Paweł Koseła Kuman 36 MALE AMATEUR 00:33,911 0 00:33,911 00:33,188 0 00:33,188 00:33,188 00:00,101 00:04,068
17
16 Łukasz Gadomski Wąski 28 MALE PRO 00:33,053 1 00:34,053 00:33,369 0 00:33,369 00:33,369 00:00,181 00:04,249
18
17 Jakub Kaźmierczak Kazik 71 MALE PRO 00:33,124 1 00:34,124 00:32,896 1 00:33,896 00:33,896 00:00,527 00:04,776
19
18 Tomasz Galiński Allais 111 MALE PRO 00:35,137 0 00:35,137 00:34,523 0 00:34,523 00:34,523 00:00,627 00:05,403
20
19 Mateusz Siciński Sicin 98 MALE PRO 00:35,436 0 00:35,436 00:34,589 0 00:34,589 00:34,589 00:00,066 00:05,469
21
20 Paweł Borys Tato Kris 72 MALE AMATEUR 00:35,349 0 00:35,349 00:34,783 0 00:34,783 00:34,783 00:00,194 00:05,663
22
21 Piotr Pogorzelski - 15 MALE AMATEUR 00:35,601 0 00:35,601 00:34,886 0 00:34,886 00:34,886 00:00,103 00:05,766
23
22 Dariusz Sobótka Kij'ek 96 MALE AMATEUR 00:34,942 0 00:34,942 00:37,142 3 00:40,142 00:34,942 00:00,056 00:05,822
24
23 Marcin Kubiński Cynek 22 MALE AMATEUR 00:35,734 0 00:35,734 00:37,368 0 00:37,368 00:35,734 00:00,792 00:06,614
25
24 Andrzej Berliński Berli 12 MALE AMATEUR 00:35,927 0 00:35,927 00:36,206 0 00:36,206 00:35,927 00:00,193 00:06,807
26
25 Sławomir Kozicki Torentino 777 MALE AMATEUR 00:36,229 0 00:36,229 00:36,114 0 00:36,114 00:36,114 00:00,187 00:06,994
27
26 Grzegorz Konieczny Kiler 105 MALE AMATEUR 00:36,169 0 00:36,169 00:36,309 0 00:36,309 00:36,169 00:00,055 00:07,049
28
27 Ola Frost Lara Croft 20 FEMALE AMATEUR 00:36,323 0 00:36,323 00:36,617 0 00:36,617 00:36,323 00:00,154 00:07,203
29
28 Maciej Menka Menol 59 MALE AMATEUR 00:35,893 3 00:38,893 00:36,620 0 00:36,620 00:36,620 00:00,297 00:07,500
30
29 Paweł Włodarczyk Logan 177 MALE AMATEUR 00:37,361 0 00:37,361 DNF 0 DNF 00:37,361 00:00,741 00:08,241
31
30 Adam Olesiuk Adaśko 30 MALE PRO 00:41,272 2 00:43,272 00:37,403 0 00:37,403 00:37,403 00:00,042 00:08,283
32
31 Ewa Grudzińska Eve 55 FEMALE AMATEUR 00:37,431 0 00:37,431 00:37,518 0 00:37,518 00:37,431 00:00,028 00:08,311
33
32 Marek Grudziński Maro 66 MALE AMATEUR 00:36,407 3 00:39,407 00:37,581 0 00:37,581 00:37,581 00:00,150 00:08,461
34
33 Marcin Kepel Maxamator 73 MALE AMATEUR 00:37,915 0 00:37,915 00:38,511 0 00:38,511 00:37,915 00:00,334 00:08,795
35
34 Karol Mazaraki Rebel 50 MALE AMATEUR 00:38,779 0 00:38,779 00:38,338 0 00:38,338 00:38,338 00:00,423 00:09,218
36
35 Adam Banda Bandzior 48 MALE AMATEUR 00:40,980 0 00:40,980 00:39,042 0 00:39,042 00:39,042 00:00,704 00:09,922
37
36 Anna Skorupińska Aniaanka 38 FEMALE AMATEUR 00:39,488 0 00:39,488 00:40,195 0 00:40,195 00:39,488 00:00,446 00:10,368
38
37 Patryk Włochowicz Pw95 45 MALE AMATEUR 00:39,992 0 00:39,992 00:40,475 0 00:40,475 00:39,992 00:00,504 00:10,872
39
38 Karol Błażniak Burak 42 MALE AMATEUR 00:48,044 1 00:49,044 00:40,935 0 00:40,935 00:40,935 00:00,943 00:11,815
40
39 Agnieszka Jaszewska Grzanka 4 FEMALE AMATEUR 00:41,571 0 00:41,571 00:41,189 0 00:41,189 00:41,189 00:00,254 00:12,069
41
40 Tomasz Królak Tomekk 60 MALE AMATEUR 00:41,474 4 00:45,474 00:41,893 0 00:41,893 00:41,893 00:00,704 00:12,773
42
41 Rafał Pajdzik - 63 MALE AMATEUR 00:43,008 0 00:43,008 00:42,188 0 00:42,188 00:42,188 00:00,295 00:13,068
43
42 Paweł Polis Polis 23 MALE AMATEUR 00:43,077 0 00:43,077 00:42,365 0 00:42,365 00:42,365 00:00,177 00:13,245
44
43 Kamil Wojtyła Shayba 94 MALE AMATEUR 00:42,542 2 00:44,542 DNF 0 DNF 00:44,542 00:02,177 00:15,422
45
44 Jakub Olizarowicz - 5 MALE AMATEUR 00:46,160 5 00:51,160 00:47,409 0 00:47,409 00:47,409 00:02,867 00:18,289

Pro

  A B C D E F G H I J K L M N O P Q
1
Pozycja Imię Nazwisko Ksywa Numer Płeć Kategoria Czas 1 Kara 1 Łączny czas Czas 2 Kara 2
Łączny Czas 2
Lepszy Punkty GAP Do Lidera
2
1 Krzysztof Dzikowski Dziki 29 MALE PRO 01:10.354 2 01:12.354 01:09.813 0 01:09.813 01:09.813 20 00:00.000 00:00.000
3
2 Krzysztof Borys Mały Kris 39 MALE PRO 01:14.105 0 01:14.105 01:12.365 0 01:12.365 01:12.365 17 00:02.552 00:02.552
4
4 Ondrej Kroupa Krupic 14 MALE PRO 01:17.504 4 01:21.504 01:13.313 0 01:13.313 01:13.313 13 #REF! 00:03.500
5
5 Jan Zapach Krejza 82 MALE PRO 01:16.487 5 01:21.487 01:13.438 0 01:13.438 01:13.438 11 00:00.125 00:03.625
6
6 Tomasz Smela Smelka 2 MALE PRO 01:12.269 2 01:14.269 DNS 0 DNS 01:14.269 10 00:00.831 00:04.456
7
7 Jakub Kaźmierczak Kazik 71 MALE PRO 01:16.308 1 01:17.308 01:15.104 0 01:15.104 01:15.104 9 00:00.835 00:05.291
8
8 Łukasz Malarz Malarz 99 MALE PRO 01:14.309 1 01:15.309 01:15.297 0 01:15.297 01:15.297 8 00:00.193 00:05.484
9
10 Aleksei Pavlov Alived 7 MALE PRO 01:13.883 2 01:15.883 01:11.924 4 01:15.924 01:15.883 6 #REF! 00:06.070
10
11 Piotr Kołodziejski Kyo 93 MALE PRO 01:15.401 1 01:16.401 01:12.966 3 01:15.966 01:15.966 5 00:00.083 00:06.153
11
12 Jakub Stawski Stawa 13 MALE PRO 01:16.209 6 01:22.209 01:16.890 0 01:16.890 01:16.890 4 00:00.924 00:07.077
12
13 Łukasz Gadomski Wąski 28 MALE PRO 01:24.047 0 01:24.047 01:17.127 0 01:17.127 01:17.127 3 00:00.237 00:07.314
13
14 Mateusz Brycki Mateusz 35 MALE PRO 01:17.611 0 01:17.611 01:18.194 4 01:22.194 01:17.611 2 00:00.484 00:07.798
14
15 Dariusz Łuksza Lock 34 MALE PRO 01:28.372 5 01:33.372 01:16.333 2 01:18.333 01:18.333 1 00:00.722 00:08.520
15
20 Tomasz Galiński Allais 111 MALE PRO 01:23.562 1 01:24.562 01:44.397 7 01:51.397 01:24.562   #REF! 00:14.749
16
21 Mateusz Siciński Sicin 98 MALE PRO 01:22.774 2 01:24.774 01:25.404 4 01:29.404 01:24.774   00:00.212 00:14.961
17
42 Adam Olesiuk Adaśko 30 MALE PRO 01:34.462 4 01:38.462 DNS 0 DNS 01:38.462   #REF! 00:28.649

Amatorzy

  A B C D E F G H I J K L M N O P Q
1
Pozycja Imię Nazwisko Ksywa Numer Płeć Kategoria Czas 1 Kara 1 Łączny czas Czas 2 Kara 2
Łączny Czas 2
Lepszy Punkty GAP Do Lidera
2
3 Adrian Wojtasik Blondi 26 MALE AMATEUR 01:15.792 1 01:16.792 01:13.139 0 01:13.139 01:13.139 15 #REF! #REF!
3
9 Piotr Ślęzak Ravender 86 MALE AMATEUR 01:18.589 2 01:20.589 01:15.755 0 01:15.755 01:15.755 7 #REF! #REF!
4
16 Paweł Koseła Kuman 36 MALE AMATEUR 01:20.237 0 01:20.237 01:19.700 0 01:19.700 01:19.700   #REF! #REF!
5
17 Adrian Siwiec Pierre 37 MALE AMATEUR 01:17.713 2 01:19.713 01:16.446 4 01:20.446 01:19.713   00:00.013 #REF!
6
18 Marta Maczan-Malarz Tuska 68 FEMALE AMATEUR 01:20.874 0 01:20.874 01:18.966 1 01:19.966 01:19.966   00:00.253 #REF!
7
19 Filip Szymański - 62 MALE AMATEUR 01:36.823 2 01:38.823 01:19.201 2 01:21.201 01:21.201   00:01.235 #REF!
8
22 Sławomir Kozicki Torentino 777 MALE AMATEUR 01:24.381 1 01:25.381 01:22.531 4 01:26.531 01:25.381   #REF! #REF!
9
23 Marek Grudziński Maro 66 MALE AMATEUR 01:26.063 0 01:26.063 01:26.246 1 01:27.246 01:26.063   00:00.682 #REF!
10
24 Dariusz Sobótka Kij'ek 96 MALE AMATEUR 01:38.168 2 01:40.168 01:23.658 3 01:26.658 01:26.658   00:00.595 #REF!
11
25 Paweł Borys Tato Kris 72 MALE AMATEUR 01:23.761 3 01:26.761 01:35.459 0 01:35.459 01:26.761   00:00.103 #REF!
12
26 Marcin Kubiński Cynek 22 MALE AMATEUR 01:30.265 1 01:31.265 01:25.918 1 01:26.918 01:26.918   00:00.157 #REF!
13
27 Grzegorz Koniecny Kiler 105 MALE AMATEUR 01:26.595 2 01:28.595 01:37.676 1 01:38.676 01:28.595   00:01.677 #REF!
14
28 Piotr Pogorzelski - 15 MALE AMATEUR 01:33.492 4 01:37.492 01:26.126 4 01:30.126 01:30.126   00:01.531 #REF!
15
29 Andrzej Berliński Berli 12 MALE AMATEUR 01:53.692 6 01:59.692 01:28.660 2 01:30.660 01:30.660   00:00.534 #REF!
16
30 Ola Frost Lara Croft 20 FEMALE AMATEUR 01:39.756 3 01:42.756 01:29.670 1 01:30.670 01:30.670   00:00.010 #REF!
17
31 Anna Skorupińska Aniaanka 38 FEMALE AMATEUR 01:33.450 1 01:34.450 01:29.801 1 01:30.801 01:30.801   00:00.131 #REF!
18
32 Maciej Nowatka Roker 61 MALE AMATEUR 01:30.166 3 01:33.166 01:26.142 5 01:31.142 01:31.142   00:00.341 #REF!
19
33 Agnieszka Jaszewska Grzanka 4 FEMALE AMATEUR 01:33.820 5 01:38.820 01:29.352 2 01:31.352 01:31.352   00:00.210 #REF!
20
34 Karol Błażniak Burak 42 MALE AMATEUR 01:40.916 5 01:45.916 01:31.379 0 01:31.379 01:31.379   00:00.027 #REF!
21
35 Grzegorz Żukowski - 47 MALE AMATEUR 01:35.272 3 01:38.272 01:30.489 1 01:31.489 01:31.489   00:00.110 #REF!
22
36 Paweł Włodarczyk Logan 177 MALE AMATEUR 01:38.893 0 01:38.893 01:32.272 0 01:32.272 01:32.272   00:00.783 #REF!
23
37 Karol Mazaraki Rebel 50 MALE AMATEUR 01:33.805 0 01:33.805 01:33.268 0 01:33.268 01:33.268   00:00.996 #REF!
24
38 Kamil Wojtyła Shayba 94 MALE AMATEUR 01:33.946 4 01:37.946 01:32.779 2 01:34.779 01:34.779   00:01.511 #REF!
25
39 Joanna Kaczor Owca 121 FEMALE AMATEUR 01:44.057 3 01:47.057 01:35.964 0 01:35.964 01:35.964   00:01.185 #REF!
26
40 Patryk Włochowicz Pw95 45 MALE AMATEUR 01:35.920 2 01:37.920 01:35.633 1 01:36.633 01:36.633   00:00.669 #REF!
27
41 Adam Banda Bandzior 48 MALE AMATEUR 02:06.645 5 02:11.645 01:33.905 4 01:37.905 01:37.905   00:01.272 #REF!
28
43 Przemek Sidorowicz Jemo 43 MALE AMATEUR 01:38.639 3 01:41.639 01:35.784 3 01:38.784 01:38.784   #REF! #REF!
29
44 Rafał Pajdzik - 63 MALE AMATEUR 01:39.294 0 01:39.294 01:43.829 3 01:46.829 01:39.294   00:00.510 #REF!
30
45 Ewa Grudzińska Eve 55 FEMALE AMATEUR 01:38.287 2 01:40.287 02:04.238 8 02:12.238 01:40.287   00:00.993 #REF!
31
46 Maks Stalmach - 41 MALE AMATEUR 01:40.717 1 01:41.717 01:53.387 5 01:58.387 01:41.717   00:01.430 #REF!
32
47 Marcin Kepel Maxamator 73 MALE AMATEUR DNF 0 DNF 01:39.239 3 01:42.239 01:42.239   00:00.522 #REF!
33
48 Joanna Sampławska Wiwi 57 FEMALE AMATEUR 01:39.975 4 01:43.975 03:03.210 4 03:07.210 01:43.975   00:01.736 #REF!
34
49 Maciej Menka Menol 59 MALE AMATEUR 01:57.372 13 02:10.372 01:38.092 6 01:44.092 01:44.092   00:00.117 #REF!
35
50 Paweł Polis Polis 23 MALE AMATEUR 01:52.630 2 01:54.630 01:42.182 2 01:44.182 01:44.182   00:00.090 #REF!
36
51 Hadrian Kalski Hadi 49 MALE AMATEUR 01:39.273 5 01:44.273 DNS 0 DNS 01:44.273   00:00.091 #REF!
37
52 Jakub Olizarowicz - 5 MALE AMATEUR 01:50.665 6 01:56.665 01:45.559 3 01:48.559 01:48.559   00:04.286 #REF!
38
53 Tomasz Królak Tomekk 60 MALE AMATEUR 02:04.408 6 02:10.408 01:47.616 2 01:49.616 01:49.616   00:01.057 #REF!
39
54 Jakub Wojciechowski Sikk 44 MALE AMATEUR 02:43.887 5 02:48.887 01:55.696 2 01:57.696 01:57.696   00:08.080 #REF!