15.7 Warszawa

GP8

Pozycja Imię Nazwisko Ksywa Numer Płeć Kategoria Czas 1 Kary 1 Czas łączny 1 Czas 2 Kary 2 Czas łączny 2 Lepszy czas Gap Do lidera
1 Krzysztof Dzikowski Dziki 29 MALE PRO 00:29,170 0 00:29,17 00:29,100 0 00:29,10 00:29,10 - -
2 Łukasz Malarz Malarz 99 MALE PRO 00:29,770 0 00:29,77 00:29,570 0 00:29,57 00:29,57 00:00,47 00:00,47
3 Piotr Kołodziejski Kyo 93 MALE PRO 00:30,010 0 00:30,01 00:29,890 1 00:30,89 00:30,01 00:00,44 00:00,91
4 Krzysztof Borys Mały KRIS 39 MALE PRO 00:30,030 1 00:31,03 00:30,400 0 00:30,40 00:30,40 00:00,39 00:01,30
5 Aleksei Pavlov Alived 7 MALE PRO 00:30,530 0 00:30,53 00:34,880 0 00:34,88 00:30,53 00:00,13 00:01,43
6 Piotr Ślęzak Ravender 86 MALE PRO 00:31,640 1 00:32,64 00:31,130 0 00:31,13 00:31,13 00:00,60 00:02,03
7 Marta Maczan-Malarz Tuska 68 MALE AMATOR 00:31,480 1 00:32,48 00:31,170 0 00:31,17 00:31,17 00:00,04 00:02,07
8 Adrian Wojtasik Blondi 26 MALE PRO 00:29,940 3 00:32,94 00:30,180 1 00:31,18 00:31,18 00:00,01 00:02,08
9 Tomasz Jagielski Głodny 10 MALE PRO 00:32,040 2 00:34,04 00:32,010 0 00:32,01 00:32,01 00:00,83 00:02,91
10 Piotr Sorek SOREK 40 MALE AMATOR 00:34,050 0 00:34,05 00:32,690 0 00:32,69 00:32,69 00:00,68 00:03,59
11 Jakub Kaźmierczak Kazik 71 MALE PRO 00:33,360 0 00:33,36 00:32,650 1 00:33,65 00:33,36 00:00,67 00:04,26
12 Łukasz Skinder qqnia 139 MALE AMATOR 00:34,700 0 00:34,70 00:33,800 0 00:33,80 00:33,80 00:00,44 00:04,70
13 Paweł Koseła Kuman 36 MALE AMATOR 00:34,240 1 00:35,24 00:33,940 0 00:33,94 00:33,94 00:00,14 00:04,84
14 Mateusz Karszniewicz GÓRAL 64 MALE AMATOR 00:34,060 0 00:34,06 00:32,970 3 00:35,97 00:34,06 00:00,12 00:04,96
15 Dariusz Sobótka KiJ'ek 96 MALE AMATOR 00:34,280 0 00:34,28 00:34,080 0 00:34,08 00:34,08 00:00,02 00:04,98
16 Norbert Targosz Soczek 62 MALE AMATOR 00:34,700 0 00:34,70 00:34,360 0 00:34,36 00:34,36 00:00,28 00:05,26
17 Jacek Kłodnicki   20 MALE AMATOR 00:34,960 0 00:34,96 00:34,670 0 00:34,67 00:34,67 00:00,31 00:05,57
18 Arkadiusz Janus Arek 125 MALE AMATOR 00:34,750 0 00:34,75 00:34,750 0 00:34,75 00:34,75 00:00,08 00:05,65
19 Mateusz Niedbała   16 MALE AMATOR 00:34,530 3 00:37,53 00:34,820 0 00:34,82 00:34,82 00:00,07 00:05,72
20 Tomasz Baszczyński TB:) 101 MALE AMATOR 00:35,330 0 00:35,33 00:35,160 0 00:35,16 00:35,16 00:00,34 00:06,06
21 Maciej Gutowski Gucio 70 MALE AMATOR 00:35,390 0 00:35,39 00:35,170 0 00:35,17 00:35,17 00:00,01 00:06,07
22 Michał Zięba Mały Miki 106 MALE AMATOR 00:36,010 3 00:39,01 00:35,350 0 00:35,35 00:35,35 00:00,18 00:06,25
23 Tomasz Galiński Allais 111 MALE PRO 00:36,580 0 00:36,58 00:35,780 0 00:35,78 00:35,78 00:00,43 00:06,68
24 Przemysław Skorupinski Sikor 138 MALE AMATOR 00:36,590 0 00:36,59 00:36,600 0 00:36,60 00:36,59 00:00,81 00:07,49
25 Łukasz Gadomski WĄSKI 28 MALE PRO 00:33,920 3 00:36,92 DNF 0 DNF 00:36,92 00:00,33 00:07,82
26 Bartłomiej Lewandowski LEWY 9 MALE AMATOR 00:37,120 0 00:37,12 00:37,770 1 00:38,77 00:37,12 00:00,20 00:08,02
27 Robert Jurkowski Yoshi 52 MALE AMATOR 00:38,020 3 00:41,02 00:37,400 0 00:37,40 00:37,40 00:00,28 00:08,30
28 Łukasz Czaja Zabaluk 80 MALE AMATOR 00:40,080 0 00:40,08 00:38,910 0 00:38,91 00:38,91 00:01,51 00:09,81
29 Tomasz Ogórek Romantyk 17 MALE AMATOR 00:39,770 0 00:39,77 00:39,750 0 00:39,75 00:39,75 00:00,84 00:10,65
30 Ireneusz Caruk Irek 84 MALE AMATOR 00:40,380 0 00:40,38 00:40,130 0 00:40,13 00:40,13 00:00,38 00:11,03
31 Tomasz Zmysłowski VenoMek 310 MALE AMATOR 00:40,790 0 00:40,79 00:40,870 0 00:40,87 00:40,79 00:00,66 00:11,69
32 Jakub Olizarowicz   5 MALE AMATOR 00:41,310 0 00:41,31 00:41,240 0 00:41,24 00:41,24 00:00,45 00:12,14
33 Łukasz Jaroszewski   12 MALE AMATOR 00:43,270 0 00:43,27 00:43,620 0 00:43,62 00:43,27 00:02,03 00:14,17
34 Oskar Kubicki   8 MALE PRO DNS 0 DNS DNS 0 DNS DNS    
35 Julia Rott   42 FEMALE AMATOR DNS 0 DNS DNS 0 DNS DNS    

PRO

Pozycja Imię Nazwisko Ksywa Numer Płeć Kategoria Czas 1 Kary 1 Czas łączny 1 Czas 2 Kary 2 Czas łączny 2 Lepszy czas Gap Do lidera
1 Aleksei Pavlov Alived 7 MALE PRO 01:17,930 0 01:17,93 01:08,200 0 01:08,20 01:08,20 - -
2 Krzysztof Dzikowski Dziki 29 MALE PRO 01:20,690 0 01:20,69 01:07,560 1 01:08,56 01:08,56 00:00,36 00:00,36
3 Krzysztof Borys Mały KRIS 39 MALE PRO 01:14,620 0 01:14,62 01:10,000 0 01:10,00 01:10,00 00:01,44 00:01,80
4 Łukasz Malarz Malarz 99 MALE PRO 01:15,310 0 01:15,31 01:09,880 1 01:10,88 01:10,88 00:00,88 00:02,68
5 Tomasz Jagielski Głodny 10 MALE PRO 01:22,910 0 01:22,91 01:10,970 0 01:10,97 01:10,97 00:00,09 00:02,77
6 Piotr Kołodziejski Kyo 93 MALE PRO 01:20,410 4 01:24,41 01:11,980 0 01:11,98 01:11,98 00:01,01 00:03,78
7 Jakub Kaźmierczak Kazik 71 MALE PRO DSQ 0 DSQ 01:12,370 1 01:13,37 01:13,37 00:01,39 00:05,17
8 Piotr Ślęzak Ravender 86 MALE PRO 01:30,070 2 01:32,07 01:13,960 0 01:13,96 01:13,96 00:00,59 00:05,76
9 Oskar Kubicki   8 MALE PRO DNS 0 DNS 01:14,450 0 01:14,45 01:14,45 00:00,49 00:06,25
10 Adrian Wojtasik Blondi 26 MALE PRO 01:27,020 1 01:28,02 01:11,480 3 01:14,48 01:14,48 00:00,03 00:06,28
11 Łukasz Gadomski WĄSKI 28 MALE PRO 01:27,610 0 01:27,61 01:17,600 0 01:17,60 01:17,60 00:03,12 00:09,40
12 Tomasz Galiński Allais 111 MALE PRO 01:27,850 0 01:27,85 01:18,550 3 01:21,55 01:21,55 00:03,95 00:13,35

AMATORZY

 

Pozycja Imię Nazwisko Ksywa Numer Płeć Kategoria Czas 1 Kary 1 Czas łączny 1 Czas 2 Kary 2 Czas łączny 2 Lepszy czas Gap Do lidera
1 Marta Maczan-Malarz Tuśka 68 FEMALE AMATOR 01:17,080 0 01:17,08 01:15,820 0 01:15,82 01:15,82 - -
2 Dariusz Sobótka KiJ'ek 96 MALE AMATOR 01:28,590 1 01:29,59 01:16,930 0 01:16,93 01:16,93 00:01,11 00:01,11
3 Mateusz Karszniewicz GÓRAL 64 MALE AMATOR 01:17,610 0 01:17,61 01:19,460 0 01:19,46 01:17,61 00:00,68 00:01,79
4 Paweł Koseła Kuman 36 MALE AMATOR 01:19,000 0 01:19,00 01:18,030 0 01:18,03 01:18,03 00:00,42 00:02,21
5 Piotr Sorek SOREK 40 MALE AMATOR 01:18,820 0 01:18,82 01:18,170 0 01:18,17 01:18,17 00:00,14 00:02,35
6 Łukasz Skinder qqnia 139 MALE AMATOR 01:57,120 0 01:57,12 01:19,140 0 01:19,14 01:19,14 00:00,97 00:03,32
7 Mateusz Niedbała   16 MALE AMATOR 01:20,320 0 01:20,32 01:31,765 1 01:32,77 01:20,32 00:01,18 00:04,50
8 Tomasz Baszczyński TB:) 101 MALE AMATOR 01:29,270 1 01:30,27 01:21,710 0 01:21,71 01:21,71 00:01,39 00:05,89
9 Michał Zięba Mały Miki 106 MALE AMATOR 01:37,390 2 01:39,39 01:23,870 0 01:23,87 01:23,87 00:02,16 00:08,05
10 Robert Jurkowski Yoshi 52 MALE AMATOR 01:28,400 0 01:28,40 01:26,760 0 01:26,76 01:26,76 00:02,89 00:10,94
11 Przemysław Skorupinski Sikor 138 MALE AMATOR 01:39,150 1 01:40,15 01:26,810 0 01:26,81 01:26,81 00:00,05 00:10,99
12 Maciej Gutowski Gucio 70 MALE AMATOR 01:29,610 0 01:29,61 01:27,950 0 01:27,95 01:27,95 00:01,14 00:12,13
13 Łukasz Czaja Zabaluk 80 MALE AMATOR 01:28,470 0 01:28,47 01:51,130 0 01:51,13 01:28,47 00:00,52 00:12,65
14 Norbert Targosz Soczek 62 MALE AMATOR 01:30,790 0 01:30,79 01:26,020 3 01:29,02 01:29,02 00:00,55 00:13,20
15 Bartłomiej Lewandowski LEWY 9 MALE AMATOR 01:29,810 0 01:29,81 01:32,210 0 01:32,21 01:29,81 00:00,79 00:13,99
16 Jakub Olizarowicz   5 MALE AMATOR 01:31,020 0 01:31,02 01:29,840 0 01:29,84 01:29,84 00:00,03 00:14,02
17 Arkadiusz Janus Arek 125 MALE AMATOR 01:36,030 0 01:36,03 01:26,650 4 01:30,65 01:30,65 00:00,81 00:14,83
18 Tomasz Ogórek Romantyk 17 MALE AMATOR 01:41,320 0 01:41,32 01:31,790 0 01:31,79 01:31,79 00:01,14 00:15,97
19 Tomasz Zmysłowski VenoMek 310 MALE AMATOR 01:39,810 1 01:40,81 01:30,590 3 01:33,59 01:33,59 00:01,80 00:17,77
20 Ireneusz Caruk Irek 84 MALE AMATOR 01:37,700 0 01:37,70 01:38,340 0 01:38,34 01:37,70 00:04,11 00:21,88
21 Julia Rott   42 FEMALE AMATOR 01:36,850 1 01:37,85 01:38,740 1 01:39,74 01:37,85 00:00,15 00:22,03
22 Łukasz Jaroszewski   12 MALE AMATOR DNF 0 DNF 01:40,840 0 01:40,84 01:40,84 00:02,99 00:25,02
23 Jacek Kłodnicki   20 MALE AMATOR DNS   DNS DNS   DNS DNS - -