21.9 Wrocław

GP8

Lp Imię Nazwisko Ksywa Numer Płeć Klasa Czas netto 1 Kary 1 Czas Brutto 1 Czas netto 2 Kary 2 Czas Brutto 2 Lepszy Gap Do Lidera
1 Krzysztof Dzikowski Dziki 29 Mężczyzna PRO 00:28,39 0 00:28,39 00:27,97 0 00:27,97 00:27,97
2 Vojta Popelka   59 Mężczyzna PRO 00:29,90 0 00:29,90 00:28,74 0 00:28,74 00:28,74 00:00,77 00:00,77
3 Ondrej Kroupa Krupičc 14 Mężczyzna PRO 00:28,78 0 00:28,78 00:28,62 1 00:29,62 00:28,78 00:00,04 00:00,81
4 Norbert Targosz Soczek 62 Mężczyzna PRO 00:29,33 0 00:29,33 00:46,97 0 00:46,97 00:29,33 00:00,55 00:01,36
5 Aleksei Pavlov Alived 7 Mężczyzna PRO 00:29,76 0 00:29,76 00:29,34 0 00:29,34 00:29,34 00:00,01 00:01,37
6 Przemek Sidorowicz Jemo 43 Mężczyzna PRO 00:30,09 0 00:30,09 00:29,40 0 00:29,40 00:29,40 00:00,06 00:01,43
7 Marta Maczan-Malarz Tuśka 68 Kobieta PRO 00:30,18 0 00:30,18 00:31,16 1 00:32,16 00:30,18 00:00,78 00:02,21
8 Matouš Landa MATY 79 Mężczyzna PRO 00:30,24 0 00:30,24 00:30,29 0 00:30,29 00:30,24 00:00,06 00:02,27
9 Łukasz Malarz Malarz 99 Mężczyzna PRO 00:30,31 0 00:30,31 00:30,28 0 00:30,28 00:30,28 00:00,04 00:02,31
10 Jiri Dvorak Jirka 58 Mężczyzna PRETENDENT 00:30,39 0 00:30,39 00:29,85 1 00:30,85 00:30,39 00:00,11 00:02,42
11 Piotr Szkut PYXIS 75 Mężczyzna PRETENDENT 00:31,30 0 00:31,30 00:30,40 0 00:30,40 00:30,40 00:00,01 00:02,43
12 Filip Białkowski Ruras 94 Mężczyzna PRO 00:31,02 0 00:31,02 00:30,83 0 00:30,83 00:30,83 00:00,43 00:02,86
13 Dariusz Sobótka Kij'ek 96 Mężczyzna PRO 00:32,47 0 00:32,47 00:31,46 0 00:31,46 00:31,46 00:00,63 00:03,49
14 Łukasz Iwaszkiewicz Iwasz 911 Mężczyzna PRETENDENT 00:32,28 0 00:32,28 00:31,76 0 00:31,76 00:31,76 00:00,30 00:03,79
15 Antoni Białkowski Antonio 55 Mężczyzna PRETENDENT 00:32,88 0 00:32,88 00:32,33 0 00:32,33 00:32,33 00:00,57 00:04,36
16 Piotr Raczkowski łysy 789 Mężczyzna PRETENDENT 00:35,02 0 00:35,02 00:33,43 0 00:33,43 00:33,43 00:01,10 00:05,46
17 Łukasz Skinder qqnia 139 Mężczyzna PRETENDENT 00:33,51 0 00:33,51 00:33,23 1 00:34,23 00:33,51 00:00,08 00:05,54
18 Dariusz Łukasik Darek 83 Mężczyzna PRETENDENT 00:34,96 0 00:34,96 00:33,59 0 00:33,59 00:33,59 00:00,08 00:05,62
19 Maciej Gutowski Gucio 70 Mężczyzna PRETENDENT 00:35,42 0 00:35,42 00:34,99 0 00:34,99 00:34,99 00:01,40 00:07,02
20 Jędrzej Błaszczyk Dżejdżej 1 Mężczyzna PRETENDENT 00:35,17 0 00:35,17 DSQ 0 DSQ 00:35,17 00:00,18 00:07,20
21 Adam Kozłowski Adaśko 61 Mężczyzna AMATOR 00:35,45 0 00:35,45 00:36,25 1 00:37,25 00:35,45 00:00,28 00:07,48
22 Tomasz Ogórek Romantyk 17 Mężczyzna PRETENDENT 00:36,37 0 00:36,37 00:35,94 0 00:35,94 00:35,94 00:00,49 00:07,97
23 Jarosław Nowak Sokół 80 Mężczyzna AMATOR 00:37,06 0 00:37,06 00:36,07 0 00:36,07 00:36,07 00:00,13 00:08,10
24 Anna Kłos Ania 100 Kobieta AMATOR 00:38,29 0 00:38,29 00:36,36 0 00:36,36 00:36,36 00:00,29 00:08,39
25 Michał Borowski - 21 Mężczyzna AMATOR 00:36,88 0 00:36,88 00:36,44 0 00:36,44 00:36,44 00:00,08 00:08,47
26 Łukasz Pipczyński Nocna Furia 103 Mężczyzna AMATOR 00:37,86 0 00:37,86 00:36,63 0 00:36,63 00:36,63 00:00,19 00:08,66
27 Andrzej Wiciński FLUO 48 Mężczyzna AMATOR 00:36,69 0 00:36,69 00:35,52 3 00:38,52 00:36,69 00:00,06 00:08,72
28 Krzysztof Tlaga KristOff 85 Mężczyzna AMATOR 00:38,75 0 00:38,75 00:36,99 0 00:36,99 00:36,99 00:00,30 00:09,02
29 Tomasz Surmacz   50 Mężczyzna AMATOR 00:47,08 3 00:50,08 00:37,57 0 00:37,57 00:37,57 00:00,58 00:09,60
30 Marcin Stachowiak Marcin 110 Mężczyzna AMATOR 00:38,19 0 00:38,19 00:36,77 3 00:39,77 00:38,19 00:00,62 00:10,22
31 Marek Mamot Mamot 76 Mężczyzna AMATOR 01:01,28 3 01:04,28 00:39,20 1 00:40,20 00:40,20 00:02,01 00:12,23
32 Cezary Banaszyński   16 Mężczyzna AMATOR 00:42,38 0 00:42,38 00:42,23 0 00:42,23 00:42,23 00:02,03 00:14,26
33 Paweł Maliczak Pablo 109 Mężczyzna AMATOR DSQ 0 DSQ 00:39,70 3 00:42,70 00:42,70 00:00,47 00:14,73
34 Tomasz Biernat Tomek 63 Mężczyzna AMATOR 00:50,47 0 00:50,47 00:49,14 0 00:49,14 00:49,14 00:06,44 00:21,17
35 Joanna Turczyn Młoda 15 Kobieta AMATOR 00:56,76 0 00:56,76 00:53,56 0 00:53,56 00:53,56 00:04,42 00:25,59

Amator

Ω₁ 125,00% Ω₂ 117,00% Ω₃ 110,00% Ω₄ 106,00% O₁ 113,00% #1 01:26,27          
                                 
Lp Imię Nazwisko Ksywa Numer Płeć Klasa Czas netto 1 Kary 1 Czas Brutto 1 Czas netto 2 Kary 2 Czas Brutto 2 Lepszy % #1 Gap Do Lidera
1 Marcin Stachowiak Marcin 110 Mężczyzna AMATOR 01:52,55 0 01:52,55 01:48,69 0 01:48,69 01:48,69 125,99%
2 Adam Kozłowski Adaśko 61 Mężczyzna AMATOR DSQ 0 DSQ 01:52,68 0 01:52,68 01:52,68 130,61% 00:03,99 00:26,41
3 Tomasz Surmacz   50 Mężczyzna AMATOR 01:55,18 4 01:59,18 01:51,24 3 01:54,24 01:54,24 132,42% 00:01,56 00:27,97
4 Łukasz Pipczyński Nocna Furia 103 Mężczyzna AMATOR 02:01,77 3 02:04,77 01:57,93 0 01:57,93 01:57,93 136,70% 00:03,69 00:31,66
5 Krzysztof Tlaga KristOff 85 Mężczyzna AMATOR 01:57,93 0 01:57,93 02:04,04 4 02:08,04 01:57,93 136,70% 00:00,00 00:31,66
6 Anna Kłos Ania 100 Kobieta AMATOR 02:10,16 3 02:13,16 01:58,06 0 01:58,06 01:58,06 136,85% 00:00,13 00:31,79
7 Michał Borowski - 21 Mężczyzna AMATOR 02:00,38 0 02:00,38 01:58,85 0 01:58,85 01:58,85 137,77% 00:00,79 00:32,58
8 Jarosław Nowak Sokół 80 Mężczyzna AMATOR DSQ 0 DSQ 02:00,11 0 02:00,11 02:00,11 139,23% 00:01,26 00:33,84
9 Paweł Maliczak Pablo 109 Mężczyzna AMATOR 02:06,60 0 02:06,60 02:00,41 0 02:00,41 02:00,41 139,57% 00:00,30 00:34,14
10 Andrzej Wiciński FLUO 48 Mężczyzna AMATOR 02:40,79 3 02:43,79 02:00,61 0 02:00,61 02:00,61 139,81% 00:00,20 00:34,34
11 Marek Mamot Mamot 76 Mężczyzna AMATOR 02:22,33 1 02:23,33 02:06,45 1 02:07,45 02:07,45 147,73% 00:06,84 00:41,18
12 Cezary Banaszyński   16 Mężczyzna AMATOR 02:07,96 0 02:07,96 02:04,94 3 02:07,94 02:07,94 148,30% 00:00,49 00:41,67
13 Tomasz Biernat Tomek 63 Mężczyzna AMATOR 02:36,75 0 02:36,75 03:20,93 6 03:26,93 02:36,75 181,70% 00:28,81 01:10,48
14 Joanna Turczyn Młoda 15 Kobieta AMATOR 03:29,66 1 03:30,66 02:50,13 3 02:53,13 02:53,13 200,68% 00:16,38 01:26,86

Pretendent

Ω₁ 125,00% Ω₂ 117,00% Ω₃ 110,00% Ω₄ 106,00% O₁ 113,00% #1 01:26,27          
                                 
Lp Imię Nazwisko Ksywa Numer Płeć Klasa Czas netto 1 Kary 1 Czas Brutto 1 Czas netto 2 Kary 2 Czas Brutto 2 Lepszy % #1 Gap Do Lidera
1 Jiri Dvorak Jirka 58 Mężczyzna PRETENDENT 01:33,31 0 01:33,31 01:32,70 0 01:32,70 01:32,70 107,45%
2 Piotr Szkut PYXIS 75 Mężczyzna PRETENDENT 02:06,64 0 02:06,64 01:34,17 0 01:34,17 01:34,17 109,16% 00:01,47 00:07,90
3 Łukasz Iwaszkiewicz Iwasz 911 Mężczyzna PRETENDENT 01:41,50 6 01:47,50 01:38,08 0 01:38,08 01:38,08 113,69% 00:03,91 00:11,81
4 Antoni Białkowski Antonio 55 Mężczyzna PRETENDENT 02:20,88 5 02:25,88 01:40,07 0 01:40,07 01:40,07 116,00% 00:01,99 00:13,80
5 Piotr Raczkowski łysy 789 Mężczyzna PRETENDENT 01:42,60 0 01:42,60 01:40,54 0 01:40,54 01:40,54 116,54% 00:00,47 00:14,27
6 Dariusz Łukasik Darek 83 Mężczyzna PRETENDENT DSQ 0 DSQ 01:40,94 0 01:40,94 01:40,94 117,00% 00:00,40 00:14,67
7 Łukasz Skinder qqnia 139 Mężczyzna PRETENDENT 02:22,44 2 02:24,44 01:42,67 0 01:42,67 01:42,67 119,01% 00:01,73 00:16,40
8 Tomasz Ogórek Romantyk 17 Mężczyzna PRETENDENT 01:58,10 1 01:59,10 01:50,85 0 01:50,85 01:50,85 128,49% 00:08,18 00:24,58
9 Maciej Gutowski Gucio 70 Mężczyzna PRETENDENT DSQ 0 DSQ 01:53,50 0 01:53,50 01:53,50 131,56% 00:02,65 00:27,23
10 Jędrzej Błaszczyk Dżejdżej 1 Mężczyzna PRETENDENT 01:57,81 2 01:59,81 01:55,27 1 01:56,27 01:56,27 134,77% 00:02,77 00:30,00

Pro

Ω₁ 125,00% Ω₂ 117,00% Ω₃ 110,00% Ω₄ 106,00% O₁ 113,00% #1 01:26,27          
                                 
Lp Imię Nazwisko Ksywa Numer Płeć Klasa Czas netto 1 Kary 1 Czas Brutto 1 Czas netto 2 Kary 2 Czas Brutto 2 Lepszy % #1 Gap Do Lidera
1 Krzysztof Dzikowski Dziki 29 Mężczyzna PRO 01:27,31 3 01:30,31 01:26,27 0 01:26,27 01:26,27 100,00%
2 Ondrej Kroupa Krupičc 14 Mężczyzna PRO 01:27,89 0 01:27,89 01:27,17 1 01:28,17 01:27,89 101,88% 00:01,62 00:01,62
3 Aleksei Pavlov Alived 7 Mężczyzna PRO 01:29,58 6 01:35,58 01:28,51 0 01:28,51 01:28,51 102,60% 00:00,62 00:02,24
4 Matouš Landa MATY 79 Mężczyzna PRO 01:31,37 0 01:31,37 01:29,53 0 01:29,53 01:29,53 103,78% 00:01,02 00:03,26
5 Łukasz Malarz Malarz 99 Mężczyzna PRO 01:33,14 1 01:34,14 01:30,20 0 01:30,20 01:30,20 104,56% 00:00,67 00:03,93
6 Filip Białkowski Ruras 94 Mężczyzna PRO 01:30,97 0 01:30,97 01:38,60 0 01:38,60 01:30,97 105,45% 00:00,77 00:04,70
7 Vojta Popelka   59 Mężczyzna PRO 01:35,33 3 01:38,33 01:32,62 1 01:33,62 01:33,62 108,52% 00:02,65 00:07,35
8 Oskar Kubicki OK 2 Mężczyzna PRO 01:38,81 4 01:42,81 01:34,56 0 01:34,56 01:34,56 109,61% 00:00,94 00:08,29
9 Norbert Targosz Soczek 62 Mężczyzna PRO 01:34,31 3 01:37,31 01:34,05 1 01:35,05 01:35,05 110,18% 00:00,49 00:08,78
10 Dariusz Sobótka Kij'ek 96 Mężczyzna PRO 01:38,77 3 01:41,77 01:37,07 0 01:37,07 01:37,07 112,52% 00:02,02 00:10,80
11 Marta Maczan-Malarz Tuśka 68 Kobieta PRO 01:41,08 4 01:45,08 01:36,33 3 01:39,33 01:39,33 115,14% 00:02,26 00:13,06
12 Przemek Sidorowicz Jemo 43 Mężczyzna PRO 01:41,20 3 01:44,20 01:34,98 6 01:40,98 01:40,98 117,05% 00:01,65 00:14,71

Generalna

Ω₁ 125,00% Ω₂ 117,00% Ω₃ 110,00% Ω₄ 106,00% O₁ 113,00%                
                                   
Lp Imię Nazwisko Ksywa Numer Płeć Klasa Czas netto 1 Kary 1 Czas Brutto 1 Czas netto 2 Kary 2 Czas Brutto 2 Lepszy % Lidera Gap Do Lidera Punkty
1 Krzysztof Dzikowski Dziki 29 Mężczyzna PRO 01:27,31 3 01:30,31 01:26,27 0 01:26,27 01:26,27 100,00% 20
2 Ondrej Kroupa Krupičc 14 Mężczyzna PRO 01:27,89 0 01:27,89 01:27,17 1 01:28,17 01:27,89 101,88% 00:01,62 00:01,62 17
3 Aleksei Pavlov Alived 7 Mężczyzna PRO 01:29,58 6 01:35,58 01:28,51 0 01:28,51 01:28,51 102,60% 00:00,62 00:02,24 15
4 Matouš Landa MATY 79 Mężczyzna PRO 01:31,37 0 01:31,37 01:29,53 0 01:29,53 01:29,53 103,78% 00:01,02 00:03,26 13
5 Łukasz Malarz Malarz 99 Mężczyzna PRO 01:33,14 1 01:34,14 01:30,20 0 01:30,20 01:30,20 104,56% 00:00,67 00:03,93 11
6 Filip Białkowski Ruras 94 Mężczyzna PRO 01:30,97 0 01:30,97 01:38,60 0 01:38,60 01:30,97 105,45% 00:00,77 00:04,70 10
7 Jiri Dvorak Jirka 58 Mężczyzna PRETENDENT 01:33,31 0 01:33,31 01:32,70 0 01:32,70 01:32,70 107,45% 00:01,73 00:06,43 9
8 Vojta Popelka   59 Mężczyzna PRO 01:35,33 3 01:38,33 01:32,62 1 01:33,62 01:33,62 108,52% 00:00,92 00:07,35 8
9 Piotr Szkut PYXIS 75 Mężczyzna PRETENDENT 02:06,64 0 02:06,64 01:34,17 0 01:34,17 01:34,17 109,16% 00:00,55 00:07,90 7
10 Oskar Kubicki OK 2 Mężczyzna PRO 01:38,81 4 01:42,81 01:34,56 0 01:34,56 01:34,56 109,61% 00:00,39 00:08,29 6
11 Norbert Targosz Soczek 62 Mężczyzna PRO 01:34,31 3 01:37,31 01:34,05 1 01:35,05 01:35,05 110,18% 00:00,49 00:08,78 5
12 Dariusz Sobótka Kij'ek 96 Mężczyzna PRO 01:38,77 3 01:41,77 01:37,07 0 01:37,07 01:37,07 112,52% 00:02,02 00:10,80 4
13 Łukasz Iwaszkiewicz Iwasz 911 Mężczyzna PRETENDENT 01:41,50 6 01:47,50 01:38,08 0 01:38,08 01:38,08 113,69% 00:01,01 00:11,81 3
14 Marta Maczan-Malarz Tuśka 68 Kobieta PRO 01:41,08 4 01:45,08 01:36,33 3 01:39,33 01:39,33 115,14% 00:01,25 00:13,06 2
15 Antoni Białkowski Antonio 55 Mężczyzna PRETENDENT 02:20,88 5 02:25,88 01:40,07 0 01:40,07 01:40,07 116,00% 00:00,74 00:13,80 1
16 Piotr Raczkowski łysy 789 Mężczyzna PRETENDENT 01:42,60 0 01:42,60 01:40,54 0 01:40,54 01:40,54 116,54% 00:00,47 00:14,27  
17 Dariusz Łukasik Darek 83 Mężczyzna PRETENDENT DSQ 0 DSQ 01:40,94 0 01:40,94 01:40,94 117,00% 00:00,40 00:14,67  
18 Przemek Sidorowicz Jemo 43 Mężczyzna PRO 01:41,20 3 01:44,20 01:34,98 6 01:40,98 01:40,98 117,05% 00:00,04 00:14,71  
19 Łukasz Skinder qqnia 139 Mężczyzna PRETENDENT 02:22,44 2 02:24,44 01:42,67 0 01:42,67 01:42,67 119,01% 00:01,69 00:16,40  
20 Marcin Stachowiak Marcin 110 Mężczyzna AMATOR 01:52,55 0 01:52,55 01:48,69 0 01:48,69 01:48,69 125,99% 00:06,02 00:22,42  
21 Tomasz Ogórek Romantyk 17 Mężczyzna PRETENDENT 01:58,10 1 01:59,10 01:50,85 0 01:50,85 01:50,85 128,49% 00:02,16 00:24,58  
22 Adam Kozłowski Adaśko 61 Mężczyzna AMATOR DSQ 0 DSQ 01:52,68 0 01:52,68 01:52,68 130,61% 00:01,83 00:26,41  
23 Maciej Gutowski Gucio 70 Mężczyzna PRETENDENT DSQ 0 DSQ 01:53,50 0 01:53,50 01:53,50 131,56% 00:00,82 00:27,23  
24 Tomasz Surmacz   50 Mężczyzna AMATOR 01:55,18 4 01:59,18 01:51,24 3 01:54,24 01:54,24 132,42% 00:00,74 00:27,97  
25 Jędrzej Błaszczyk Dżejdżej 1 Mężczyzna PRETENDENT 01:57,81 2 01:59,81 01:55,27 1 01:56,27 01:56,27 134,77% 00:02,03 00:30,00  
26 Łukasz Pipczyński Nocna Furia 103 Mężczyzna AMATOR 02:01,77 3 02:04,77 01:57,93 0 01:57,93 01:57,93 136,70% 00:01,66 00:31,66  
27 Krzysztof Tlaga KristOff 85 Mężczyzna AMATOR 01:57,93 0 01:57,93 02:04,04 4 02:08,04 01:57,93 136,70% 00:00,00 00:31,66  
28 Anna Kłos Ania 100 Kobieta AMATOR 02:10,16 3 02:13,16 01:58,06 0 01:58,06 01:58,06 136,85% 00:00,13 00:31,79  
29 Michał Borowski - 21 Mężczyzna AMATOR 02:00,38 0 02:00,38 01:58,85 0 01:58,85 01:58,85 137,77% 00:00,79 00:32,58  
30 Jarosław Nowak Sokół 80 Mężczyzna AMATOR DSQ 0 DSQ 02:00,11 0 02:00,11 02:00,11 139,23% 00:01,26 00:33,84  
31 Paweł Maliczak Pablo 109 Mężczyzna AMATOR 02:06,60 0 02:06,60 02:00,41 0 02:00,41 02:00,41 139,57% 00:00,30 00:34,14  
32 Andrzej Wiciński FLUO 48 Mężczyzna AMATOR 02:40,79 3 02:43,79 02:00,61 0 02:00,61 02:00,61 139,81% 00:00,20 00:34,34  
33 Marek Mamot Mamot 76 Mężczyzna AMATOR 02:22,33 1 02:23,33 02:06,45 1 02:07,45 02:07,45 147,73% 00:06,84 00:41,18  
34 Cezary Banaszyński   16 Mężczyzna AMATOR 02:07,96 0 02:07,96 02:04,94 3 02:07,94 02:07,94 148,30% 00:00,49 00:41,67  
35 Tomasz Biernat Tomek 63 Mężczyzna AMATOR 02:36,75 0 02:36,75 03:20,93 6 03:26,93 02:36,75 181,70% 00:28,81 01:10,48  
36 Joanna Turczyn Młoda 15 Kobieta AMATOR 03:29,66 1 03:30,66 02:50,13 3 02:53,13 02:53,13 200,68% 00:16,38 01:26,86