Aktualności

Koszulki!

2023-07-08

Ponieważ będziemy zamawiać koszulki startowe, prosimy o kontakt tych, którzy chcieliby własne. Szczególnie fajnie jakby się odezwali nasi nowi Pro: Błażej Dobrzański i Bartosz „tur27” Kida. Uwaga! „Uwalniamy” numery zarezerwowane (czasem nieodebrane) przez zawodników kategorii ówcześnie Amator/Pretendent którzy nie wystartowali w zawodach od 2018 r. Orientacyjny koszt koszulki - 40 zł płatne z góry (szczegóły podamy na priv) - możliwość dostania zwrotu jeśli macie naszą "ogólną" koszulkę z innym numerem i zwrócicie ją przy okazji odbioru zamówionej koszulki.

czytaj dalej

Zmiany w Regulaminie

2023-05-18

Z rozpoczęciem sezonu 2023 wprowadza się następujące zmiany Regulaminu: - uwzględniona w regulaminie sesja zapoznawcza trasy; - zapoznanie trasy możliwe tylko pieszo, bez użycia pomocy takich jak wrotki, rolki, hulajnogi itp.; - wprowadza się punktację pomocniczą do klasyfikacji generalnej („małe” punkty); - uchylono awans do klasy Pretendent przez zdobycie punktów do klasyfikacji generalnej; - uaktualniono wysokości współczynników na sezon 2023

czytaj dalej

Wyniki sezonu 2020

2020-11-30

Szanowni Zawodnicy! Taki ten sezon zakręcony, że jak wiecie, nie zawsze stanęliśmy na wysokości zadania. Czasem zdarzyło się poddać tyły, ale mamy z tego nauczki do wyciągnięcia wniosków. I dołożymy starań, żeby w nadchodzącym 2021 znów wrócić na dobre tory rozwoju dyscypliny i poziomu organizacji zawodów! Żeby jednak domknąć sezon 2020 musieliśmy przedyskutować w gronie organizatorów co zrobić z tym kadłubowym sezonem. Po deliberacjach doszliśmy do konsensusu i ostatecznie podjęto następujące ustalenia:

czytaj dalej

Weryfikacja przynależności zawodników do klas na sezon 2020

2020-06-18

Szanowni Zawodnicy! Cieszymy się bardzo, że zbliża się, mamy nadzieję nieuchronnie, początek nowego sezonu. Przepraszamy, że musieliście czekać na informacje tak długo, ale także Nam i także w życiu poza Gymkhaną sytuacja z COVID-19 trochę namieszała jeśli chodzi o organizację własnych działań. Dlatego też, przepraszamy, że strona wciąż na rok poprzedni, ale ogarniamy tematy! Wreszcie! ;) I widzimy się w Jaworznie 19 lipca! A potem, trzymajcie kciuki, Poznań, Puławy (debiut!), Wrocław i Szczecin. Będzie ciasno, ale wierzymy, że damy wszyscy radę. Wy przede wszystkim! Szczegóły poszczególnych rund już niedługo na stronie i naszym profilu FB!

czytaj dalej